cz
Typy karet|Služby ke kartám|Doplňky|Technické info|Kalkulace
BlackCard ve zkratce
Nabídka produktů
Digitální tisk
Naše produkty v technickém detailu
Informace o zabezpečení a kvalitě provozu, environmentální politika, charita
S kým budete u nás komunikovat
Někteří naši klienti

BlackCard ve zkratce

Naše společnost je firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou a distribucí karet pro obchodní a registrační použití. Umíme uspokojit realizace karet jak v malých nákladech pro individuální použití, tak především ve velkých objemech pro sofistikované systémy. Svým významem a obchodními aktivitami přesahujeme region Moravskoslezského kraje i České republiky a stále zvyšujeme podíl na obchodní činnosti v rámci Evropské unie, a v posledních letech i mimo ni.


Poptávka - kalkulace

Připravili jsme pro vás přehledné poptávkové listy, kde vás provedeme jednoduchým způsobem technologií, materiály a všemi možnostmi, co karty poskytují. Po zadání základních údajů a odeslání nezávazné poptávky získáte cenu na požadovaný produkt.

Nabídka produktů

Vyrábíme karty s čipem, magnetické karty, karty s čárovým kódem, s QR (2D) kódem, transpondéry s čipem, ID karty se jmény a fotografiemi, reklamní karty a nestandardní karty.
Oblasti využití:

Restaurace, kluby, cestovní kanceláře, fitcentra a relaxační centra, čerpací stanice, dopravní podniky, stravovací, docházkové, přístupové systémy.
Kombinací několika prvků na kartě můžeme získat hybridní kartu. Například čipovou kartu můžeme kombinovat s dalším identifikačním prvkem – čárovým / QR kódem, magnetickým proužkem, s dalším bezkontaktním čipem.

foto
ISIC a ITIC karty
foto
Čipové karty dopravního podniku Ostrava
foto
Fitness
foto
Parkovací karty

Digitální tisk

Kvalitní a dostupná karta

Ve snaze uspokojit klienty, kteří požadují malá množství karet, kdy ofsetová technologie nedokáže nabídnout přijatelnou cenu, tiskneme tyto náklady digitální technologií. Kvalita karty je vysoká, tisk probíhá v režimu CMYK. Jistá omezení bývají občas při tisku velice jemných textů, linek, negativů a některých ploch. Daná technologie neumožňuje tisk Pantone barvami. Před realizací zakázky vyhotovíme nejdříve barevný nátisk a ten i vzorovou kartu posíláme k akceptaci.

Předností nabízené technologie je jak již zmíněná možnost realizace malých nákladů, tak i příznivá cena a rychlost provedení. Dále možnost veškeré personalizace: dotisk čísla, čárové i QR kódy, jmenná personalizace včetně dotisku barevných fotografií, mutace log sponzorů apod.

Karty vyrobené digitální technologií mohou mít ve finále všechny konečné úpravy, jak běžně používáme při realizaci karet tištěných ofsetem: laminaci v lesklém i matném provedení, vložení bezkontaktních čipů i nanesení magnetické pásky a podpisového pole. Samozřejmostí je možnost zdobení těchto karet ražbou, selektivním UV lakem a další námi nabízené služby, jako např. karty v metalickém provedení.

Tyto karty využívají drobní živnostníci, majitelé restaurací, prodejen, butiků, menší kluby a organizace.

foto
Finclub karta
foto
OBI karty
foto
Reklamní karty
foto
Klíčenky

Naše produkty v technickém detailu

Rádi vám připravíme design karty v našem DTP studiu. Dodáte pouze údaje, které mají být na kartě společně s logem. Grafiku zpracujeme a zašleme vám k posouzení. Naši zákazníci rovněž zasílají vlastní podklady pro výrobu karet – pokud je to váš případ, prosím, přejděte do sekce "Technické info" pro další informace, jak připravit tyto podklady.
foto

Model karty chip mifare+EM dual

foto

Model karty Identifikator

foto

Model karty Tricard

foto

Model karty Combocard

foto

Baby card 2 dírky

foto

Baby card s dírkami

nahoru

Informace o zabezpečení a kvalitě provozu, environmentální politika, charita

Řízení jakosti

Společnost BlackCard zavedla systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009 a systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005 se získáním popisovaných certifikátů. Těmito postupy a dalšími stále zvyšujeme kvalitu produktů a služeb, které nabízíme. Uspokojení potřeb zákazníků je důležitým úkolem celé společnosti a je úkolem všech pracovníků.  Pro potřeby zavedení systému kvality byl jmenován manažer systému managementu (MSM) a interní auditoři. Každý pracovník je  seznámen s problematikou zabezpečování kvality a životního prostředí, zná své místo, úkoly a odpovědnost v systému managementu. Garanty dodržování systému ve společnosti je vedení a manažer systému.

Zpětná vazba se zabezpečuje na základě rozboru informací o obchodní činnosti. Ve vedení firmy jsou získané podklady vyhodnoceny a komentovány s cílem trvale rozvíjet konkurenceschopnost organizace.

Pracovníci společnosti dbají o udržení své odborné úrovně a tím přispívají k zlepšení kvality organizace. Vedení společnosti je ostatním pracovníkům příkladem při realizaci všech činností. Je vytvořený systém, jak kvalitu nejen udržovat, ale i zdokonalovat. Všechny aktivity společnosti musí být maximálně šetrné k životnímu prostředí.

foto

Systém environmentálního managementu

Společnost se zavazuje neustále plánovitě zlepšovat svůj environmentální profil při zachování a rozvíjení jejích podnikatelských aktivit.

Udržení podmínek zdravého prostředí zavazuje organizaci k plnění všech požadavků platných zákonů a nařízení na ochranu životního prostředí a dalších jiných požadavků, kterým podléhá.

Organizace předchází vzniku příčin možného poškození životního prostředí a postupně se snaží orientovat na dodavatele, kteří principy EMS do své činnosti zavádějí, nebo již mají systém zaveden, a kteří mají vyřešen proces recyklace nebo likvidace odpadů.

Společnost otevřeně a vstřícně komunikuje s veřejností a zainteresovaným stranám poskytuje pravdivé informace o dopadech své činnosti na životní prostředí.

Nástroje k neustálému zlepšování efektivnosti systému environmentálního managementu jsou především identifikace, přezkoumání a vyhodnocení závažnosti všech environmentálních aspektů, stanovení cílů, cílových hodnot a programů EMS a definovaný systém kontrolních mechanizmů.
foto

Oblast systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (SMBOZP)

Cílem naší společnosti je trvale zlepšovat systém managementu BOZP, plnit příslušné právní předpisy BOZP a další požadavky, které jsou na firmu BlackCard kladeny nebo k jejichž plnění se přihlásila. Dalšími body, kterými se řídíme, abychom respektovali zásady pro správné chování vůči zaměstnancům a systému výroby jsou tyto:

  • identifikovat a řídit své chování a jeho vlivy na bezpečnost práce
  • stanovovat cíle a programy pro neustálé zlepšování systému řízení bezpečnosti práce
  • používat bezpečnější technologie s minimem výskytu rizik
  • uplatňovat vysoké nároky na bezpečnost práce u subdodavatelů
  • snižovat náklady vzniklé v důsledku úrazů, havárií a nehod
  • prohlubovat povědomí zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a komunikovat s veřejností v oblasti BOZP
foto

BlackCard a charita

Když můžeme pomoci snažíme se...
Naše společnost se již zhruba deset let zapojuje do aktivity podpory neziskových organizací na podporu postižených lidí, kterým se snažíme poskytnout lepší možnosti v našem světě. Především myslíme na opuštěné děti, kterým tímto můžeme pomoci změnit jejich život... číst více »
foto

Když nemůžeš, přidej!

Již třetím rokem podporujeme amatérské snažení našeho personalisty a tiskaře ID karet, běžce Davida Navrátila.

Vídat ho můžete na rozmanitých vytrvalostních závodech po celé republice.

 

Dosavadní úspěchy v roce 2019:

  • Novoroční běh Jilešovicemi (celkové 3. místo)
  • Kateřinský běh Hrabovou (3. místo v kategorii)
  • Běh osvobození Ostravy (3. místo v kategorii)
  • Valašský hrb (3. místo v kategorii)
foto

S kým budete u nás komunikovat

foto

Jana Urminská

obchodní ředitel

Jana Urminská

obchodní ředitel
jurminska@blackcard.cz
+420 777 620 443
foto

Irena Navrátilová

jednatel společnosti BlackCard

Irena Navrátilová

jednatel společnosti BlackCard
inavratilova@blackcard.cz
+420 777 621 818
foto

Hana Pilátová

personalizace karet

Hana Pilátová

personalizace karet
hpilatova@blackcard.cz
+420 774 239 645
foto

Zdeněk Zettík

příprava tisku

Zdeněk Zettík

příprava tisku
dtp@blackcard.cz
+420 774 424 201
foto

Kateřina Ševčíková

asistentka jednatele

Kateřina Ševčíková

asistentka jednatele
ksevcikova@blackcard.cz
+420 777 141 601

Někteří naši klienti

Spolupracujeme s mnohými významnými společnostmi, reklamními agenturami. Karty dodáváme i malým živnostníkům, do obchůdků, restaurací, školám, sportovním klubům a jiným organizacím. Všech našich klientů si velice vážíme a děkujeme vám za důvěru a dosavadní přízeň.
foto
Česká pošta
foto
GTS Alive s.r.o.
foto
Plzeňské městské dopravní podniky
foto
FAnn Retail, a.s.
foto
OBI Česká republika s.r.o.
foto
EFIN, spol s r.o.
foto
Dopravní podnik Ostrava
foto
3CSAD
foto
Sodexo
foto
Globus

Kontakt

+420 558 847 901
BlackCard s.r.o.
Oborného 299/10
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
gps 49.8251725N, 18.2437639E
G+ Facebbok
Copyright © 2017 BlackCard s.r.o., Všechna práva vyhrazena | design a projekt Ivo Konopáč, programování Robert Hlobílek | admin »