DIGITÁLNÍ TISK

Ve snaze uspokojit klienty, kteří požadují malá množství karet, kdy ofsetová technologie nedokáže nabídnout přijatelnou cenu, tiskneme tyto náklady digitální technologií. Kvalita karty je vysoká, tisk v režimu CMYK. Karty metalické (zlatá, stříbrná) tiskneme opět v režimu CMYK přes perleťovou metalickou plochu nanesenou na PVC sítotiskem. Tímto lze dosáhnout i metalických rastrových přechodů a negativních textů. Jsme schopni vyrobit vzorovou kartu a s nátiskem poslat k akceptaci.

Předností nabízené technologie je výroba malých nákladů s příznivou cenou a rychlostí provedení. Dále také možnost veškeré personalizace - číselná řada, čárové i QR kódy, jmenná personalizace včetně dotisku barevných fotografií, mutace log sponzorů apod.

Samozřejmostí je další zpracování karet - laminaci v lesklém i matném provedení, vložení bezkontaktních čipů i nanesení magnetické pásky a podpisového pole. Můžeme nabídnout i možnost zdobení těchto karet metalickou ražbou, selektivní UV sítotiskové prvky (mat i lesk) a další námi nabízené služby. 

Tyto karty využívají drobní živnostníci: majitelé restaurací, prodejen, butiků, fitness center, menší kluby a organizace.

« Zobrazit všechny novinky

 
Plastové karty