Termotiskárny

Přinášíme vám maximální kontrolu nad potiskem a personifikaci plastových karet. S termotiskárnami Datacard to zvládnete hravě sami, navíc ve fantastické kvalitě.

Láká Vás mít vše ve vlastních rukách? Zavolejte, řekněte nám svou představu, rádi vám poradíme s výběrem správné tiskárny a nastavení celého procesu.

Nabídka termotiskáren

Datacard® CD800™

Tiskárna karet Datacard® CD800™ je flexibilním řešením, které se přizpůsobí Vašemu kartovému  programu, ať již s vydáváním karet teprve začínáte anebo svůj existující kartový program rozšiřujete.

Zobrazit kompletní informace

Datacard CP80 Plus

Tiskárna Datacard CP80 Plus vstupuje na trh jako ideální produkt kombinující kvalitu, variabilitu a bezpečnost při potisku a personalizaci vašich ID karet.

Zobrazit kompletní informace

Datacard® SP25 Plus

Tiskárna karet Datacard® SP25 Plus nabízí 2 progresivní tiskové technologie spojené v jednom kompaktním zařízení. Při běžně používaném plnobarevném či monochromatickém termotisku SP25 Plus v sobě skrývá i inovativní technologii přepisovatelného tisku.

Zobrazit kompletní informace

Datacard SR200

Tiskárna Datacard SR200 je ideální řešení pro tisk vysoce kvalitních karet. Tato tiskárna přináší plnobarevný jednostranný tisk přes okraj karty, a to na různé kartové materiály.

Zobrazit kompletní informace

Datacard SR300

Tiskárna Datacard SR300 nabízí plnobarevný oboustranný tisk přes okraj v kompaktním designu, tím je cenově dostupná pro vydavatele karet při optimalizaci kvality grafiky.

Zobrazit kompletní informace

 

 
Plastové karty