O nás | Výroba plastových, magnetických a čipových karet - BlackCard

O nás

O společnosti

BlackCard, to je ryze česká firma s dlouholetou tradicí. Výrobou plastových karet se zabýváme již více než dvacet let! Po celou dobu zaujímáme významnou pozici na trhu v produkci karet v tuzemsku. Zároveň však dodáváme karty do mnohých zemí EU, poslední léta i mimo Evropu.

Sledujeme neustále nové trendy, technologie, inovace a potřeby na světovém trhu v celé oblasti karet. V posledních letech se zaměřujeme vysokou měrou na výrobu plastových karet s bezkontaktními čipy. Protože máme širokou škálu klientů, a tím i různé požadavky na počty karet, je naší snahou nabídnout kromě standardního vysoce kvalitního ofsetového tisku vhodného pro vyšší náklady karet rovněž tisk menších produkcí a to neméně kvalitní digitální technologií.

Plnění požadavků a přání našich zákazníků je základním cílem společnosti, spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě.

Náš tým

Irena Navrátilová

Irena Navrátilová
Jednatel společnosti BlackCard

inavratilova@blackcard.cz
+420 777 621 818

Jana Urminská

Jana Urminská
Obchodní ředitel

jurminska@blackcard.cz
+420 777 620 443

Zdeněk Zettík

Zdeněk Zettík
Příprava tisku

dtp@blackcard.cz
+420 774 424 201

Hana Pilátová

Hana Pilátová
Personalizace karet

hpilatova@blackcard.cz
+420 774 239 645

Kateřina Ševčíková

Kateřina Ševčíková
Asistentka jednatele

ksevcikova@blackcard.cz
+420 777 141 601

Jakost, certifikáty

Systémy managementu kvality (QMS), životního prostředí (EMS) a systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (SMBOZP) tvoří integrovaný systém řízení organizace. Vedení společnosti se zavazuje neustále zlepšovat efektivnosti integrovaného systému řízení, především prostřednictvím stanovených cílů, cílových hodnot, programů a kontrolních mechanizmů.

Řízení jakosti

Plnění požadavků a přání našich zákazníků je základním cílem společnosti; spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě.

Služby zákazníkům jsou poskytovány v nejvyšší kvalitě; zákazníci se setkávají s všestrannou ochotou a pomocí pracovníků společnosti.

Základními pravidly vystupování pracovníků společnosti je pozitivní přístup, slušné chování a vystupování i mimo pracoviště, vysoká profesionalita a odborná úroveň, spolehlivost a serióznost.

Naše organizace je ryze česká společnost se sídlem v regionu, ve kterém podniká; snaží se nabídnout především kvalitní služby, podporuje regionální sportovní, kulturní a společenské aktivity.

GDPR a její aplikace ve společnosti

Společnost BlackCard s.r.o. se po celou dobu existence systematicky věnuje ochraně osobních dat a zajištěním ochrany informací jak naší společnosti, tak ochraně dat svých zákazníků a jejich koncových klientů.
Všichni uživatelé plastových karet nesoucích osobní personalizační údaje zpracované společností BlackCard s.r.o. v podobě
vizuální – v tištěné podobě přímo na kartě, na průvodním dopise, na obálce…
elektronické – kódované údaje na magnetické pásce nebo na čipovém modulu

jsou chráněni podle
Pravidel bezpečnosti informací
Pravidel pro zajištění bezpečnosti osobních údajů

/Celé znění vyhlášek je k dispozici v elektronické podobě na vyžádání: info@blackcard.cz/

Charitativní činnost

Když můžeme pomoci, tak se snažíme...

Naše společnost se zapojuje do aktivity podpory neziskových organizací na podporu postižených lidí, kterým se snažíme poskytnout lepší možnosti v našem světě. Především myslíme na opuštěné děti, kterým tímto můžeme pomoci změnit jejich život.

ADRA

K podporovaným neziskovým organizacím patří ADRA, která pomocí dobrovolníků vypomáhá v péči o děti, mládež, seniory, osoby se zdravotním postižením, osobám těžce i nevyléčitelně nemocným. Pomocí sociálních šatníků rovněž pomáhá osobám bez přístřeší.

OTEVŘENÁ SRDCE V NÁS

je další dobročinný spolek, který podporuje mentálně, tělesně a sociálně znevýhodněné děti. Snahou je propojení světa handicapovaných dětí se zdravými dětmi pořádáním společných akcí: mikulášské, vánoční, velikonoční besídky, ozdravné pobyty dětí aj.

FOR HELP – AUTISMUZ

je společnost, která podporuje rodiny a děti s PAS. Děti se mohou mimo jiné zdarma zapojit do terapeutického projektu „Mazlení s koníkem“, zúčastnit se ozdravných rehabilitačních pobytů a táborů v přírodě v tuzemsku, i u moře.

Dokumenty ke stažení

Níže nalezente důležité soubory ke stažení.